تماس با ما
تماس با ما
جهت مشاوره تخصصی با تیم ما در ارتباط باشید.
درباره ما

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز افزون کاربران اینترنتی و تمایل به خرید آنلاین و صرفه جویی در وقت و هزینه، مجموعه فرش نجف زاده به منظور عرضه محصولات خود به دوستداران فرش و هنر اصیل ایرانی در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز نموده است.

این مجموعه با بیش از 35 سال سابقه در زمینه تولید، فروش و صادرات فرش تمام ابریشم دستباف قم با تنوع بی نظیر طرح و رنگ، به عنوان یکی از برجسته ترین نمایندگان این صنعت در کشور، افتخار دارد بهترین خدمات را از مرحله مشاوره، خرید و پرو رایگان فرش تا نگهداری و شستشوی دقیق، تمیز و اصولی فرش های دستباف را به همراهان و مخاطبان گرانقدر خود ارائه نماید.

مجموعه فرش نجف زاده با رویکرد حفظ و گسترش هنر ایرانی و به منظور ارائه محصولات با کیفیت و اصیل در فضای مجازی و سهولت در خرید مشتریان گرانقدر خود، بر آن است تا با ارائه خدمات با کیفیت و قیمت های رقابتی، به تامین نیازهای شما در این زمینه کمک کند.

 در فروشگاه ما نفیس ترین فرش های تمام ابریشم دستباف قم در نقش و طرح های متنوع موجود می باشد. این سایت در واقع کاتالوگی از محصولات فروشگاه را ارائه می دهد و فروش نهایی در فروشگاه صورت می گیرد.